Rekolekcje wakacyjne | Łomża Theoforos

Rekolekcje wakacyjne

OFF

Nowe ceny obowiązują wszystkich nie zapisanych,ale także osoby, które zapisały się, ale nie wpłaciły zaliczki. Aktualne koszty rekolekcji:

· dorośli i młodzież powyżej 12-go roku życia – 450 zł;

· dzieci 4-12 lat – 270 zł;

· dzieci do lat 3 (skończonego trzeciego roku życia, czyli do 4-tych urodzin) – 0 zł.

· trzeci i kolejny członek jednej rodziny wpłaca 400 zł.

Opłata za rekolekcje obejmuje noclegi (wraz ze zmianą pościelową) oraz trzy posiłki dziennie wraz z kawiarenką dostępną w ciągu dnia rekolekcyjnego.

Istnieje możliwość przyjazdu na rekolekcje współmałżonków oraz dzieci, którzy nie będą uczestniczyli w formacji rekolekcyjnej (tylko wypoczynek). Koszt pobytu takich osób jest taki sam jak uczestników rekolekcji.

W przypadku udziału w rekolekcjach małżeństw z dziećmi poniżej 3 lat lub takimi, które nie chcą lub nie mogą przebywać w grupie z opiekunami, jedno z małżonków opiekuje się dzieckiem/dziećmi, a drugie – imiennie wskazane – uczestniczy w przeżywaniu rekolekcji. Nie istnieje możliwość zamieniania się rodziców tymi funkcjami w trakcie trwania rekolekcji.

Wymagana jest zaliczka w kwocie 100zł za każdego członka rodziny.

Przyjazd na Rekolekcje do godz. 11.00 w dniu 4 sierpnia – rozpoczynamy obiadem (kończymy 11 sierpnia śniadaniem).

Zapisy poprzez formularz na stronie snelomza.theoforos.pl , a ankieta do wypełnienia znajduje się TU (ankietę wypełniają wszystkie osoby biorące udział w rekolekcjach, a więc także  osoby posługujące). Ankiety nie wypełniają osoby towarzyszące oraz dzieci poniżej 13 roku życia.

Poniżej regulamin rekolekcji na rok 2018:

REGULAMIN

Kategorie: Bez kategorii
Wpis dodany przez: , dnia Styczeń 20, 2018 sobota at 11:25 pm