Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie

Zapraszamy w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie.

Katedra Łomżyńska – godzina 18.00.

Prowadzi ks. Jacek Dąbrowski ze wspólnotą Theoforos oraz Odnową w Duchu Świętym “Jordan”.

Kategorie: Bez kategorii
Wpis dodany przez: , dnia Wrzesień 14, 2014 niedziela at 6:37 pm
 • admin pisze:

  Swiadectwo I

  Witam!
  Bodajże w tamtym roku dokładnie nie pamiętam daty kiedy byłam na Mszy z uwielbieniem, ksiądz Jacek miał poznanie, ze jest osoba która modli sie i prosi o swoje małżeństwo, a potem poprawił się mówi ze nie jedna ale dwie osoby . I ja rzeczywiscie modliłam sie o swoje małżeństwo a ze mna była moja mama i prosiła w tej samej intencji czyli byly dwie osoby, i ja wtedy poczułam ze Pan mówi do mnie przez księdza Jacka bo padły słowa pokrzepienia: Pan mówi Tobie będzie dobrze , ufaj Panu on wie co robi… cos w tym stylu powiedział ale rzeczywiscie stosunki powoli w rodzinie sie oprawiają,

  Pan Jezus stopniowo najpierw leczyl mnie uzdrawiał i uwalniał ale wszystko dąży ku dobremu Ufam Panu i chwała Panu!!!!!!!!!!!!!!

  Swiadectwo II

  Dostałam od znajomej książeczkę swiadecto Catariny Rivas tajemnica mszy swiętej i spowiedzi. KIedy przeczytałam ta książeczkę dowiedziałam się z niej, ze nie uczestnicze tak naprawde we Mszy Sw tak jak powinnam,nie wiedziałąm wczesniej ,że np. podczas komunii kapłanów trzeba sie do Pana Jezusa pomodlic za nich. Więc poszłam na msze swięta z uwilbieniem i podaczas mszy starałam sie głęboko uczestniczyc i kiedy była komuniia kapłanów ksiądz jacek zaczął spożywac ciało Chrystusa ja stałam w bocznej nawie koscioła niedaleko ołtarza , wtedy pomodliłam sie w mysli za księdza jacka i w tym momencie kiedy to uczyniłam ksiądz jacek spontanicznie odwrócil glowe i spojrzał w moja strone . to był znak od Pana Jezusa bo doznałam silnego drrzenia warg i w srodku i ten stan utrzymywał sie do samej komunii świętej. Potem Ksiądz powiedział ze Pan Jezus już dotykał osoby podczas Mszy Sw. Potem na uwielbieniu miałam silne drrzenie ciała warg i dar łez , chwała Panu!

  Pozdrawiam Ewa..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *